Ceník kuchyní Nobilia

Jak se vyznat v ceníku kuchyní

Kuchyně na míru, cena na míru

Cenu kuchyně tvoří mnoho různých proměnných a její stanovení je složitější, než by se mohlo zdát. Do hry vstupují použité materiály, dekory, vybavení, různé mechanismy, rozměry, úpravy atd. Není to tedy jako u auta, kde si vyberete model, barvu, motor, pak si zaklikáte vybavení a máte cenu. Kuchyně se Vám skutečně přizpůsobuje. Svojí velikostí a tvarem je vytvořená na míru vašemu prostoru tak, aby perfektně sedla.

Doprava a montáž v ceně?

Do ceny kuchyně se také promítají montáž a doprava. Zatímco přisunout skříňku ke stěně se může zdát jednoduché, namontovat varnou desku s odtahem do soklu leckdy zabere i půl dne. Co tedy s tím? Jak Vám můžeme alespoň odhadem zprostředkovat cenu kuchyně? Jednou z možností je vše zjednodušit na tzv. „běžný metr“.

Co je běžný metr

Představte si jeden jediný model kuchyně (budeme mu říkat "základní model"), u kterého budete měnit pouze dekory. Na modelu vidíte zhruba velikost, množství šuplíků, ale ani zde nevidíte „dovnitř“. S tím se nedá nic dělat, museli bychom Vám k tomu přibalit rozsáhlý popis a ten by nikdo nečetl. A my se tomu nedivíme. Bez názorné ukázky na studiu by totiž stejně zákazník nevěděl, o čem je řeč.

My jsme si "základní model" kuchyně stanovili takto:

Použitím modelu se vše zjednodušuje. Známe velikost kuchyně - v tomto případě to je 7,2 metrů. Víme také, že pokud bychom na této kuchyni použili dvířka z řady Nobilia Laser, cena kuchyně bude 84.960Kč. Nyní můžeme konečnou cenu vydělit počtem metrů a máme částku za běžný metr kuchyně (jednotka bm). U kuchyně Nobilia Laser tak bude stát 1 běžný metr cca 11.800Kč. Obdobně se tak můžete podívat, jak se od sebe cenově liší jednotlivá dvířka – Easytouch, Lase, Chalet… atd.

Náhled pro základní cenovou představu nabízíme zde:

Co cena kuchyně zahrnuje

Součástí ceny je veškerý zobrazený nábytek, tedy spodní i horní skříňky, korpusy, police i pracovní deska, úchytky a sokly. Co cena naopak nikdy nezahrnuje jsou dřez, baterie, koše a další vybavení, a to ani kuchyňské spotřebiče. Všechny tyto položky jsou velmi individuální a mohou výrazně ovlivnit cenu kuchyně.

Do ceny kuchyně nepočítáme ani dopravu a montáž, protože nikdy předem neznáme lokalitu a ani to, jestli tyto služby budete využít. Ceny kuchyní jsou uvedeny s DPH 21%.

Ověřte si cenu s námi

Sami vidíte, co vše vstupuje do ceny kuchyně. Částky za „běžný metr“ jsou skutečně pouze orientační a pomohou vám zejména při srovnání cen jednotlivých modelů kuchyní (Laser, EasyTouch, Fashion, Artis, atd.). Kuchyně navrhujeme vždy na míru a nikdy přesně nevíme, jaké vybavení bude obsahovat. Proto se cena Vaší kuchyně může výrazně lišit. Neváhejte si ji u nás ověřit, od toho tady jsme.

Labyrintem cen vás rádi provedeme

Naši zkušení návrháři mají vše v malíku. Poradí vám, jak nejlépe využít váš prostor, které materiály jsou kvalitní, a odolné a jaké dekory dnes letí. Zcela zdarma vám připravíme návrh kuchyňské linky a navíc pomůžeme i s výběrem spotřebičů. Neztrácejte čas samostudiem a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Sami pak budete překvapeni, jak je vše snadné. Těšíme se na Vás.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE STUDIO V PRAZE
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM